Jan Kalabiška

1.FC Slovácko

Franz Beckenbauer a Anton Ondruš

Finále ME 1976 v Bělehradě

Jan Kalabiška

1.FC Köln – 1.FC Slovácko

Jan Kalabiška

Fenerbahce SK – 1.FC Slovácko

O nás

ideal SPORT s.r.o. je společnost se sídlem v České republice s celosvětovou působností, kterou založil v roce 2007 licencovaný fotbalový agent FIFA Daniel Hanus. Myšlenku vzniku společnosti se podařilo agentovi realizovat necelé tři roky po úspěšném složení mezinárodních zkoušek FIFA v září roku 2004. V roce 2022 se stal významnou součástí naší společnosti Anton Ondruš, kapitán mistrů Evropy z Bělehradu 1976 a jeden z nejlepších československých fotbalistů všech dob, žijící dlouhodobě ve Francii, který realizoval mimo jiné transfery Petra Dubovského do Realu Madrid, Jana Moravčíka do St. Etienne nebo Petra Čecha do Stade Rennes a další.

Činnost společnosti je zaměřena na zastupování a přestupy fotbalistů po celém světě a zprostředkování fotbalových stáží hráčů v klubech. Filozofií společnosti určitě není a nikdy nebude zastupování velkého počtu fotbalistů, ale naopak adekvátní počet, kterým je společnost schopna nabídnout a zaručit individuální přístup s maximálním servisem.

Mezi zastupované hráče v minulosti patřili například Michal Kordula (FK Jablonec a FC Klagenfurt), Patrik Siegl a reprezentant ČR Milan Fukal (KSV Kapfenberg), Luděk Zelenka (FC Klagenfurt), Davor Kukec (HNK Sibenik), Jan Laštůvka (Dněpr Dněpropetrovsk) a další.

Náš tým

Daniel Hanus

FIFA Football Agent, Licence ID: 202309-3562

Daniel Hanus je bývalý profesionální fotbalista. V mládežnických kategoriích hrál za Zbrojovku Brno a s ligovým dorostem se stal vicemistrem ČR. Jeho spoluhráči byli René Wágner, Zdeněk Valnoha, Marcel Cupák a další. Po ukončení studií na střední průmyslové škole následně odešel na vojnu do VTJ Karlovy Vary a VTJ Tábor, kde jeho spoluhráčem byl krátce Pavel Nedvěd. Po absolvování základní vojenské služby hrál za Spartak Jihlavu, Baník Ratíškovice, Spartu Praha Krč a následně v nižších rakouských soutěžích, kde nějakou dobu bydlel i trénoval. Je držitelem trenérské UEFA licence A. V roce 2004 na podzim úspěšně složil mezinárodní zkoušky FIFA z německého jazyka a stal se fotbalovým agentem s celosvětovou licencí FIFA. V roce 2012 odjel do anglického Newcastle studovat angličtinu, kde i nějaký čas žil. Dlouhodobě je majitelem fotbalové společnosti ideal SPORT s.r.o., která zastupuje hráče po celém světě.

Mezi jeho záliby patří hlavně cizí jazyky, fitness a biografie významných osobností převážně sportovců.

Hovoří anglicky a německy.

Anton Ondruš

Fotbalová legenda

Anton Ondruš je legenda československé kopané, bývalý slovenský fotbalista, kapitán mistrů Evropy z Bělehradu 1976 a bronzového týmu na ME 1980. Je považován za jednoho z nejlepších evropských obránců druhé poloviny 70.let. Momentálně žije ve Francii a v minulých letech se stal součástí naší společnosti. Realizoval několik významných transferů po celém světě mimo jiné přestupy Petra Dubovského do Realu Madrid, Jana Moravčíka do St. Etienne nebo Petra Čecha do Stade Rennes a další.

Hovoří francouzsky a německy.

Lognon Alexandre Fabrice

Skauting Afrika

Hráči

Naše služby

Uzavírání a prodlužování hráčských smluv

Organizování fotbalových kempů celosvětově

Právní servis

Zprostředkování odborné lékařské péče

Realizace přestupů celosvětově

Organizování stáží hráčů v klubech celosvětově

Zprostředkování pojištění

Daňové poradenství

Sledujte nás

Nejnovější příspěvky